Akademia nerdów

Popołudnie z IT - Poszczególne role w IT

Najważniejsze informacje

2020-09-28

Online

czas trwania: 2h

średnio zaawansowany

wolne miejsca: 30/30

160.00zł + 23% VAT

Dla kogo jest to szkolenie?

In-house rekruterów

Rekruterów agencyjnych

Freelancerów

Agenda

 • 16:00

  Kim jesteśmy i o czym będziemy mówić

  Poznajmy się!

 • 16:05

  Role programistyczne

  Odczarowujemy role programistyczne jak Frontend developer, Backend developer, Embedded Software Developer, Software Engineer, Mobile Developer, Graphics Developer, Game Developer, Data Scientist, Big Data Developer, CRM Developer, WordPress Developer, Security Developer.

 • 16:50

  Role wspierające wytwarzanie oprogramowania

  Technologii w świecie IT jest tak wiele, że nie dalibyśmy rady omówić ich wszystkich w 50 minut. Przed spotkaniem wyślemy ankietę w której uczestnicy wybiorą technologie które ich będą najbardziej interesowały. Omówimy w tym czasie zagadnienia związane z Big Data, Sztuczną inteligencją, Bazami danych, czy DevOps.

Intruktorzy
Wojciech Stróżyński

Embedded Software Engineer i C++ Developer z kilkuletnim doświadczeniem. W swojej karierze odpowiedzialny za rozwój oprogramowania na bardzo wielu poziomach abstrakcji – od sterowników do mikrokontrolerów poprzez biblioteki graficzne kończąc na rozwoju interfejsach graficznych i aplikacji do edycji scen 3D. W wolnych chwilach programuje, podróżuje i gra w grę.

Stanisław Kubiak

Software Engineer, który zdążył już złapać kilka siwych włosów od debugowania. Psuje kod zawodowo, potem zawodowo musi go naprawiać – najczęściej pracuje z C++. Zajmował się projektami z głębokiego backendu, jak i tymi tkwiącymi stricte we frontendzie. Rekrutacją zajmuje się od kilku lat.

Zapisuję się!
Dane do płatności