Akademia nerdów

Popołudnie z IT - Języki, frameworki i technologie

Najważniejsze informacje

2020-09-29

Online

czas trwania: 2h

średnio zaawansowany

wolne miejsca: 30/30

160.00zł + 23% VAT

Dla kogo jest to szkolenie?

In-house rekruterów

Rekruterów agencyjnych

Freelancerów

Agenda

 • 16:00

  Kim jesteśmy i o czym będziemy mówić

  Poznajmy się!

 • 16:05

  Języki programowania i frameworki

  Omówienie tego co wyróżnia poszczególne języki programowania. W tej części dowiesz się do czego najlepiej nadają się poszczególne języki programowania. Jakie są najpopularniejsze związane z nimi frameworki i do czego służą. Postaramy się też je pogrupować w zrozumiały sposób i wyjaśnić dlaczego jest ich aż tyle. Poza popularnymi językami takimi jak JavaScript, Java, Python, C, C++, omówimy również te bardziej niszowe, ale zyskujące na popularności. Dowiesz się jakie role będą poszukiwane w przyszłości.

 • 17:10

  W jakich obszarach może pracować programista?

  Technologii w świecie IT jest tak wiele, że nie dalibyśmy rady omówić ich wszystkich w 50 minut. Przed spotkaniem wyślemy ankietę w której uczestnicy wybiorą technologie które ich będą najbardziej interesowały. Omówimy w tym czasie zagadnienia związane z Big Data, Sztuczną inteligencją, Bazami danych, czy DevOps.

Intruktorzy
Wojciech Stróżyński

Embedded Software Engineer i C++ Developer z kilkuletnim doświadczeniem. W swojej karierze odpowiedzialny za rozwój oprogramowania na bardzo wielu poziomach abstrakcji – od sterowników do mikrokontrolerów poprzez biblioteki graficzne kończąc na rozwoju interfejsach graficznych i aplikacji do edycji scen 3D. W wolnych chwilach programuje, podróżuje i gra w grę.

Stanisław Kubiak

Software Engineer, który zdążył już złapać kilka siwych włosów od debugowania. Psuje kod zawodowo, potem zawodowo musi go naprawiać – najczęściej pracuje z C++. Zajmował się projektami z głębokiego backendu, jak i tymi tkwiącymi stricte we frontendzie. Rekrutacją zajmuje się od kilku lat.

Zapisuję się!
Dane do płatności