Akademia nerdów

Popołudnie z IT - Zrozumieć programistę

Najważniejsze informacje

2020-09-30

Online

czas trwania: 2h

początkujący

wolne miejsca: 30/30

160.00zł + 23% VAT

Dla kogo jest to szkolenie?

In-house rekruterów

Rekruterów agencyjnych

Freelancerów

Agenda

 • 16:00

  Kim jesteśmy i o czym będziemy mówić

  Poznajmy się!

 • 16:05

  Na czym polega praca programistów

  Co programiści właściwie robią przez cały dzień?

 • 16:10

  W jakich obszarach może pracować programista?

  Wyjaśnimy takie pojęcia jak Frontend, Backend, Desktop, Mobile, Embedded, Database, Server, Web service i wiele innych. Będziemy też pokazywać na żywo z czym to się je.

 • 17:00

  Praca programisty w końtekście cyklu życia oprogramowania,

  W tej części będziemy mówić o tym co w projekcie robią analitycy biznesowi, architekci, programiści, czy testerzy. Omówimy też kolejne etapy życia aplikacji takie jak definiowanie wymagań, projektowanie systemu, implementacja, weryfikacja czy w końcu utrzymanie. Posłużymy się przykładem z życia.

Intruktorzy
Wojciech Stróżyński

Embedded Software Engineer i C++ Developer z kilkuletnim doświadczeniem. W swojej karierze odpowiedzialny za rozwój oprogramowania na bardzo wielu poziomach abstrakcji – od sterowników do mikrokontrolerów poprzez biblioteki graficzne kończąc na rozwoju interfejsach graficznych i aplikacji do edycji scen 3D. W wolnych chwilach programuje, podróżuje i gra w grę.

Stanisław Kubiak

Software Engineer, który zdążył już złapać kilka siwych włosów od debugowania. Psuje kod zawodowo, potem zawodowo musi go naprawiać – najczęściej pracuje z C++. Zajmował się projektami z głębokiego backendu, jak i tymi tkwiącymi stricte we frontendzie. Rekrutacją zajmuje się od kilku lat.

Zapisuję się!
Dane do płatności